Busy Szwajcaria Polska

Ceny biletów

Przewozy do Szwajcarii

door to door

Oferujemy usługę D2D, która spełnia wszystkie potrzeby podróżujących. Zapewniamy wyeliminowanie uciążliwości związanych z dojazdem na dworzec, miejsce zbiórki lub inny punkt. Dzięki usłudze D2D możemy odebrać Państwa z dowolnego wskazanego miejsca i dostarczyć bezpośrednio pod drzwi. Naszym pasażerom nie trzeba się również martwić o transport do nowego miejsca pobytu w Szwajcarii - nie ma potrzeby korzystania z komunikacji publicznej i trudnego pokonywania odległości z dworca/lotniska do nowego mieszkania. Zapewniamy dowóz aż pod drzwi wskazanego miejsca. Dzięki tej usłudze gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość, największy komfort i eliminację konieczności samodzielnego poruszania się w nieznanych rejonach obcego kraju.

Usługa door-to-door jest dostępna dla wszystkich naszych pasażerów. Nasi stałymi klienci posiadający kartę członkowską mają możliwość skorzystania z tej oferty bez dodatkowych opłat. Natomiast nowym pasażerom oferujemy to wygodne rozwiązanie za dodatkową opłatą w wysokości dwóch procent od ceny biletu. Podczas wypełniania zgłoszenia rezerwacyjnego, wystarczy podać dokładny adres początkowy, z którego planują Państwo wyruszyć, oraz miejsce docelowe, do którego potrzebują Państwo dojechać. Dzięki temu zapewniamy pełen komfort i wygodę naszym pasażerom, gwarantując bezproblemowy i bezstresowy przejazd od drzwi do drzwi.

od 550PLN/100CHF

Z POLSKI DO SZWAJCARII

od 150PLN/55CHF

PRZESYŁKI

CENY INDYWIDUALNE

PRZEPROWADZKI

Szukasz busów do Szwajcarii?

Trasa Polska Szwajcaria

Trasa

Zapewniamy perfekcyjnie zaplanowane trasy podróży z Polski do Szwajcarii i z Szwajcarii do Polski. Nasz zespół doskonale optymalizuje trasy, skracając czas podróży oraz precyzyjnie przewidując miejsca odbioru klientów z wyznaczonych adresów i dostarczając ich bezpośrednio do docelowych miejsc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym rozległym zakresem usług. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, gorąco zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Nasz obszar działania obejmuje centralny i południowy obszar Polski

oraz cały obszar Szwajcarii wraz z najistotniejszymi miastami.

BUSY POLSKA-SZWAJCARIA

Wyjazd: Wtorek, Sobota

BUSY SZWAJCARIA-POLSKA

Wyjazd: Środa, Niedziela

Przesyłki do Szwajcarii

Delivery Service

W opcji door-to-door otrzymasz możliwość rozpoczęcia podróży bezpośrednio z domu lub wskazanego adresu. Podróż zakończysz pod wskazanym w trakcie rezerwacji adresem. D2D to najbardziej komfortowa forma podróży, nie martwisz się o dodatkowy transport niezależnie od pory dnia.

Podczas zgłoszenia przesyłki prosimy o podanie niezbędnych informacji do zrealizowania dostawy tj.:

NADAWCA

ODBIORCA

Busy Szwajcaria

Napisz do nas

Wypełnij formularz


+48 883 773 663

Busyszwajcaria@onet.pl

Lubelskie

Tagi

Busy Polska Szwajcaria Busy z Polski do Niemiec Busy do Szwajcarii Busy do Niemiec Lubelskie Tanie busy do szwajcarii cena biletu wyjazdy do szwajcarii praca w szwajcarii busy z Polski do Szwajcarii bus szwajcaria polska Bus z Polski do Szwajcarii bus szwajcaria polska

©2023 BUSYSZWAJCARIA